Online Akademik Çeviri

İlgilendiğiniz alanla alakalı yabancı makaleler ve bilimsel araştırmalar yayınlanmış olabilir. Bunların derhal Türkçeye çevrilmesi sayesinde, herkesin yararına sunulacak bir hizmet ortaya konmuş olunacaktır. Yabancı akademik makalelerden yararlanarak, kendi tez ve makale çalışmalarınıza da alıntı yapmak isteyebilirsiniz. Ancak sorun, akademik makalenin biran önce Türkçeye çevrilmesi ve anlaşılır bir şekle sokulmasıdır. Bu konuda yardım alabileceğiniz birçok tercüme bürosu olabilir ama hiçbiri size ideal bir hızla yardımcı olamayacak ve belki de yabancı dildeki akademik makaleyi doğru şekilde çeviremeyecek.
Tüm bu olumsuzluklar içerisinde yılmanıza asla gerek yok! Çeviri merkezi sayesinde, hangi dilde yayınlanmış olursa olsun akademik çeviri yapılmakta ve hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Fiyat, kalite ve hız konularında ideal çözümler ve teklifler sunan yazılımsal altyapımız sayesinde online olarak çeviri hizmeti almanın deneyimini yaşayın. Alanında uzman kişilerin bulunduğu çeviri merkezinde, her şey hızlı şekilde ilerlemektedir. Çeviriler hızlı gerçekleşse de, en önemli gaye doğru olmasıdır. Akademik çeviri hizmetinin en doğru şekilde yerine getirilmesi için makale konusuna uyum sağlayabilecek uzmanların atanması sağlanmaktadır. Böylece bilgi noksanlıklarından kaynaklanacak hatalar da sıfıra indirilmektedir.
Çeviri merkezi sistemi sayesinde, birkaç saniye içerisinde siparişinizi oluşturabilir ve akademik çevirinin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Ek ücret ödemeden sadece 1000 karakter başına maliyetin söz konusu olduğu sitemizde, en ideal çevirilere en kısa sürede sahip olursunuz. Hemen siparişinizi oluşturun ve online tercüme hizmeti almanın farkını sizde yaşayın!
Akademik Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Akademik Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Akademik Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com