Azerice Tercüme Bürosu

Azerbaycan ülkesinin resmi dili olan Azerice, 25 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Bunların 8 milyon kadarı Azerbaycan ülkesinde yaşamaktadır. Azeri dilinin diğer konuşulduğu bölgeler İran ve Rusya Federasyonuna bağlı Dağıstan Cumhuriyetidir. İran’da 15 milyona yakın kişi Azerice konuşmaktadır. Türk dilleri grubunda yer alan Azerice, 1991 senesinden itibaren Latin alfabesine adapte olmuştur. Bu durum dilin Türkçeye daha da yakınlaşmasını sağlamıştır.
Azerice ve Türkçe dilleri arasında yakınlık söz konusu olsa da, yazılışta ve hitaptaki farklılıklar tercümeyi gerekli kılmaktadır. Gelişen ticari ve hukuki faaliyetler, metin tercümelerinin çokça yapılmasını gerekli kılmaktadır. Azeri üniversiteleriyle Türk üniversiteleri arasındaki akademik ilişkiler, birçok tez ve akademik anlamda makalenin iki dile de doğru şekilde çevrilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Bu bakımdan alanından uzman Azerice tercüme hizmeti sunan tercümanlar gerekmektedir.
Hızlı, doğru ve amacına uygun Azerice tercüme hizmetini almak için profesyonellere danışmanız gerekir. Hiçbir aracıya gerek kalmadan Azerice metnin konusuna göre çeviri uzmanları tayin edilerek en verimli çeviri hizmeti sağlanabilmektedir. Medikal çevirilerden, hukuki ve teknik çevirilere kadar birçok alanda ihtiyaç duyulan Azerice tercüme ihtiyacı en nitelikli şekilde karşılanmaktadır. Çeviri hizmeti karşılığında herhangi bir ek maliyet ödemeden Azerice metinlerinizin hızlı şekilde çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Amacına uygun, hızlı ve en iyi fiyat garantisi sayesinde kaliteli hizmet alarak Azerice tercüme hizmeti satın alın!
Azerice Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Azerice Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Azerice Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com