Azerice Tercüme Bürosu

Azerbaycan ülkesinin resmi dili olan Azerice, 25 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Bunların 8 milyon kadarı Azerbaycan ülkesinde yaşamaktadır. Azeri dilinin diğer konuşulduğu bölgeler İran ve Rusya Federasyonuna bağlı Dağıstan Cumhuriyetidir. İran’da 15 milyona yakın kişi Azerice konuşmaktadır. Türk dilleri grubunda yer alan Azerice, 1991 senesinden itibaren Latin alfabesine adapte olmuştur. Bu durum dilin Türkçeye daha da yakınlaşmasını sağlamıştır.
Azerice ve Türkçe dilleri arasında yakınlık söz konusu olsa da, yazılışta ve hitaptaki farklılıklar tercümeyi gerekli kılmaktadır. Gelişen ticari ve hukuki faaliyetler, metin tercümelerinin çokça yapılmasını gerekli kılmaktadır. Azeri üniversiteleriyle Türk üniversiteleri arasındaki akademik ilişkiler, birçok tez ve akademik anlamda makalenin iki dile de doğru şekilde çevrilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Bu bakımdan alanından uzman Azerice tercüme hizmeti sunan tercümanlar gerekmektedir.
Hızlı, doğru ve amacına uygun Azerice tercüme hizmetini almak için profesyonellere danışmanız gerekir. Hiçbir aracıya gerek kalmadan Azerice metnin konusuna göre çeviri uzmanları tayin edilerek en verimli çeviri hizmeti sağlanabilmektedir. Medikal çevirilerden, hukuki ve teknik çevirilere kadar birçok alanda ihtiyaç duyulan Azerice tercüme ihtiyacı en nitelikli şekilde karşılanmaktadır. Çeviri hizmeti karşılığında herhangi bir ek maliyet ödemeden Azerice metinlerinizin hızlı şekilde çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Amacına uygun, hızlı ve en iyi fiyat garantisi sayesinde kaliteli hizmet alarak Azerice tercüme hizmeti satın alın!
Azerice Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Azerice Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Azerice Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100