Çince Tercüme Bürosu

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisidir. Dünya üzerinden yaşayan her beş kişiden birisinin ana dili Çincedir. Bu nedenle Çince, BM tarafından resmi dil olarak kabul edilmektedir. Çin Halk Cumhuriyetinin giderek büyümesi ve birçok alanda kendini göstermiş olması, dile olan ilgi ve lakanın da artmasını sağladı. Ülkemizin Çin ile olan temaslarının giderek gelişmesi, birçok alanda anlaşmaların yapılmış olması, Çince bilen tercümanların varlığını gerekli kıldı. Özellikle ticari anlaşma metinlerinin tercüme edilmesinde uzman tercümanların gerekliliği, elzem haline geldi. Bu bakımdan çeviri merkezi vermiş olduğu hizmet sayesinde Çince tercüme işine çözüm sunmaktadır.
Birbirinden yetenekli uzmanların kadrosunda bulunduğu çeviri merkezi, Çince yazılmış olan metinlerinizi en doğru şekilde tercüme edecek kişilere de sahiptir. İster Türkçeden Çinceye, isterseniz de Çinceden Türkçeye tercüme ihtiyacınız olsun! Yetenekli ve Çinceye hakim uzmanlar sayesinde işiniz hızlı ve kaliteli şekilde yerine getirilmekte ve size teslim edilmektedir. Çince tercüme metinlerinizin türüne göre uzmanın atandığı sistemde, metinlerinizi en doğru şekilde yorumlayacak ve çevirecek uzmanlar yer almaktadır.
Çince tercüme metinlerinizin akademik, tıbbi, edebi, hukuki, ticari veya daha farklı olması, çevirinin kalitesini ve doğruluk oranını asla etkilememektedir. Her türe göre kendisini ayrı yetiştirmiş uzmanlarımız, Çince yazılı metinin en güzel şekilde çevrilmesini sağlamaktadır. Kendine has alfabesi, üslubu ve yazım kılavuzuyla en zor diller arasında gösterilen Çince, tercümanların deneyimli kişiler olmasını gerekli kılıyor. Bu bakımdan çeviri merkezinde bulunan Çince tercümanlar, deneyimli ve tecrübeli kişiler olarak size hizmet sunuyor. 
Çince Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Çince Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Çince Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019
Selin /
İyi derecede İngilizce bilmeme rağmen her makalenin çevirisini burada yaptırıyorum. Akademik dil ve terminoloji her şeyi değiştiriyor çünkü. 07.01.2019
Umut /
Danışman hocam tavsiye etmişti iyi ki tercih etmişim. Çeviri kaliteleri çok iyi ama siz yine de metni 1 gün önceden göndermeye bakın ne olur ne olmaz. 06.01.2019
Hüseyin / Dağcı Tekstil Ltd.
Kısa yazışmaları geçen seneden beri buradan çevirtiyorum, artık bazen ne demek istediğimizi bile tahmin edip metni düzeltip öyle çevirdikleri oluyor, çok başarılı buluyorum. 03.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100