Online Edebi Çeviri

Tercüme hizmetleri içerisinde dikkat edilmesi gereken tercüme çeşitlerinden birisidir. Bunun sebebi kökü yüzyıllara dayanan sanatsal ve edebi metinlerin tercümesinde yapılacak bir hata, sanatsal bir kayıp olarak değerlendirilebilir. Bu bakımdan eski edebi metinler, ancak edebi bilgisi güçlü ve uzmanlıkları edebiyat olan kişiler tarafından doğru bir şekilde çevrilebilir. Edebi tarafı güçlü olması gereken kişilerden kasıt, divan veya Türk edebiyatı değildir. Edebi metnin bağlı olduğu ülkenin edebiyatıdır. Bu bakımdan çeviri merkezi, edebi metinlerin doğru şekilde çevrilmesinde üniversitelerin edebiyat fakültelerinde yabancı edebiyat fikirleri ve akımları üzerinde okumuş kişilere tercüme işlerini sunmaktadır.
Bu şekilde yapılan edebi çeviri çalışmaları, sanatsal metnin özünün kaybolmasına izin vermeden başa bir dile çevrilmesini sağlamaktadır. Eski metinlerde, kelimeler ve kelime öbeklerinin farklılaşması, söz konusu dillin modern yapısına uymaması, daha farklı anlamları içermesi, edebi bilgisi güçlü kişilerce tercüme edilmesini zorunlu kılıyor. Çeviri merkezi, altyapı sistemi sayesinde edebi metinlerin diline ve uzmanlık alanına uygun tercümanın tahsis edilmesini sağlamakta ve en doğru çevirinin doğmasına ön ayak olmaktadır.
Edebi çeviri konusundaki kaygı ve endişelerinizi giderecek olan şu hassasiyet, birçok mutlu müşterinin doğmasına ve bizi defalarca tercih etmesine neden olmuştur. En iyi online tercüme deneyimi sunarak, doğru metinlerin size ulaşmasını sağlamak birinci vazifemizdir. Hızlı ve kaliteli metinlerin en uygun fiyatlardan size sunulması, müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz değerin bir sonucudur. Kısa sürede oluşturacağınız siparişinizle, edebi metinleri uzman kişilerin tercüme etmesini sağlayabilirsiniz
Edebi Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Edebi Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Edebi Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100