Farsça Tercüme Bürosu

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisidir. 100 milyondan fazla kişinin farsça konuşulduğu tahmin edilmektedir. UNESCO’ya, Farsçanın çok konuşulmasından sebep, uluslar arası ana dil olması teklif edilmiştir. İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan gibi ülkelerde konuşulmaktadır. İslam alfabesi olarak nitelenen Arap alfabesi kullanılmaktadır. Oldukça edebi bir dildir. İslam tasavvufunun ve şiir geleneğinin kaleme alındığı dil, genellikle farsça olmuştur. Bu nedenle Farsça, tarihin büyük bir bölümünde kültür dili olarak benimsenmiştir.
Farsça tercüme işlerinin doğru şekilde yapılması, edebi anlamda zengin olan dilin doğru bilinmesiyle mümkündür. Alanında uzman tercümanlar sayesinde, farsça metinlerinin kaliteli ve hızlı şekilde tercümesi sağlanmaktadır. İran Cumhuriyeti ile olan ilişkilerin gelişmesi, Özbekistan ve Tacikistan gibi ülkelere yapılan açılımlar, bu dilinde önemini Türkiye açısından arttırmıştır. Eski edebi metinlerin Farsça yazılması da tercüme hizmetlerinin kaliteli olmasını gerekli kılmıştır.
Bu bakımdan farsça tercüme işlerinin en doğru ve nitelikli şekilde yerine getirilmesi gerekir. Farsça dilinin kurallarına hakim, edebi sanatları bilen ve cümlelere kattığı manaları idrak edebilecek düzeyde olan farsça tercümanlar, çeviri merkezinde sizi beklemektedir. Edebi, akademik, ticari veya daha farklı metinlerinizin çevrilmesi için en doğru adrestesiniz. Bilgili, deneyimli ve farsça diline hakim kişiler tarafından metinlerinizin çevirisi yapılmaktadır. Hemen sipariş oluşturarak, en zorlu metinlerin Farsçaya veya Türkçeye tercüme edilmesini sağlayabilirsiniz. 
Farsça Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Farsça Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Farsça Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100