Farsça Tercüme Bürosu

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisidir. 100 milyondan fazla kişinin farsça konuşulduğu tahmin edilmektedir. UNESCO’ya, Farsçanın çok konuşulmasından sebep, uluslar arası ana dil olması teklif edilmiştir. İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan gibi ülkelerde konuşulmaktadır. İslam alfabesi olarak nitelenen Arap alfabesi kullanılmaktadır. Oldukça edebi bir dildir. İslam tasavvufunun ve şiir geleneğinin kaleme alındığı dil, genellikle farsça olmuştur. Bu nedenle Farsça, tarihin büyük bir bölümünde kültür dili olarak benimsenmiştir.
Farsça tercüme işlerinin doğru şekilde yapılması, edebi anlamda zengin olan dilin doğru bilinmesiyle mümkündür. Alanında uzman tercümanlar sayesinde, farsça metinlerinin kaliteli ve hızlı şekilde tercümesi sağlanmaktadır. İran Cumhuriyeti ile olan ilişkilerin gelişmesi, Özbekistan ve Tacikistan gibi ülkelere yapılan açılımlar, bu dilinde önemini Türkiye açısından arttırmıştır. Eski edebi metinlerin Farsça yazılması da tercüme hizmetlerinin kaliteli olmasını gerekli kılmıştır.
Bu bakımdan farsça tercüme işlerinin en doğru ve nitelikli şekilde yerine getirilmesi gerekir. Farsça dilinin kurallarına hakim, edebi sanatları bilen ve cümlelere kattığı manaları idrak edebilecek düzeyde olan farsça tercümanlar, çeviri merkezinde sizi beklemektedir. Edebi, akademik, ticari veya daha farklı metinlerinizin çevrilmesi için en doğru adrestesiniz. Bilgili, deneyimli ve farsça diline hakim kişiler tarafından metinlerinizin çevirisi yapılmaktadır. Hemen sipariş oluşturarak, en zorlu metinlerin Farsçaya veya Türkçeye tercüme edilmesini sağlayabilirsiniz. 
Farsça Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Farsça Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Farsça Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com