Fransızca Tercüme Bürosu

En çok tercüme ihtiyacı duyulan diller arasındadır. Bunun sebebi ülkemizin Avrupa ülkelerinden Fransa ile olan ilişkisinin giderek gelişmesidir. Ticari alanda, tıbbi veya akademik alanlarda yapılan anlaşma ve sözleşmeler sayesinde ülkemiz daha da Fransa ile yakınlaşmaktadır. Bu nedenle iş adamları, akademisyenler veya hizmet erbapları tarafından Fransız taraflarla yapıla sözleşme ve anlaşmalar artmıştır. Bu anlaşma metinlerinin her iki tarafından anlayacağı dile çevrilmesi gereklidir. Bunun nitelikli şekilde yerine getirilmesi, elbette Fransızcaya hakimiyeti fazlaca iyi olan kişiler tarafından yerine getirilmelidir.
Bu hususta hizmet veren çeviri merkezi, Fransızca olan metinlerinizin en iyi şekilde tercüme edilmesini sağlamaktadır. Hem de hızlı ve kaliteli bir şekilde… Alanında uzman Fransızca tercüme ekibi, her türlü metnin tercümesinde hızlı şekilde geri dönüş yapmaktadır. Edebi, akademik veya ticari metinlerin en sade şekilde yorumlanması ve anlaşılmasını sağlamaktadır. Tercümenin aslıyla uyumlu olması, yanlışsız ve hatasız çevrilmesi, doğru kavranmasıyla ilgilidir. Fransızca bilgisi az ve deneyimsiz kişiler tarafından yapılacak çeviriler, metnin yanlış olmasına ve sorunların doğmasına sebep olur. Sürprizlerle karşılaşmamak adına yapmanız gereken şey, doğru kişilerden çeviri hizmet almaktır.
Çeviri merkezi, Fransızca tercüme işlerinizi en doğru ve hızlı şekilde tamamlayacağınız adresinizdir. Her türlü metinin alanında uzman çevirmenlere teslim edildiği sistemimizde, akademik veya tıbbi gibi ayrı uzmanlıklar gerektiren metinler en sade ve doğru şekilde çevrilerek size teslim edilmektedir. 120 milyondan fazla kişin konuştuğu Fransızca dili, 54’den fazla ülkede ana dil veya ikinci dil olarak tercih edilmektedir. Bu geniş coğrafyanın anlayabileceği metinleri tercüme ettirmek için doğru kişilerle çalışmanız gerekir. 
Fransızca Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Fransızca Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Fransızca Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com