Gürcüce Tercüme Bürosu

Güney Kafkasya dillerinin en yaygını olan Gürcüce, ülkemizde bulunan belli azınlıklar tarafından da konuşulmaktadır. Gürcistan Cumhuriyetinin resmi dilidir. Yaklaşık olarak 5 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Çok farklı bir alfabe yapısına sahiptir. Bu nedenle öğrenilmesi zor diller arasında yer almaktadır. İran, Azerbaycan, Rusya ve ABD gibi ülkelerde konuşulmaktadır. Ülkemizin sınır komşusu olan Gürcistan, ilişkilerimizin de iyi olduğu ülkeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle gürcüce tercüme ihtiyacı sıklıkla doğmakta ve uzmanların vermiş olduğu hizmet sayesinde bu ihtiyaç giderilmektedir.
Doğru ve hızlı şekilde gürcüce olan metinlerinizin çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Alanında uzman olan ve birçok konuda çeviri yapmış olan tercümanlar, sizlere en iyi çeviri metinini sunacaktır. Gürcistan ülkesinin sınırımızda olması, ticari ve diğer ilişkilerimizin gelişmesini sağladı. Özellikle ticaret alanında ihtiyaç duyulan sözleşmelerinin Gürcüceye çevrilmesi veya gürcüce olan metinleri Türkçeye çevrilmesi bir ihtiyaçtır. Çeviri merkezinde bulunan tercümanlar, gürcüce diline hakim ve her konuda kaliteli çeviriler yapan kişilerdir. Birkaç dakikanızı alacak sipariş oluşturmanız halinde, hızlı şekilde gürcüce olan metin size doğru bir şekilde Türkçe sunulacaktır.
Karmaşık bir yapıya sahip olan dil, aynı zamanda çok farklı bir alfabeye sahiptir. Bu nedenle dil üzerinde kendisini geliştirmemiş ya da daha önce bu dili kullanarak tercümanlık yapmamış birinin doğru ve yanlışsız tercümanlık hizmeti vermesi mümkün değildir. Bu nedenle çeviri merkezi, dile hakim ve daha önce tercüme deneyimine sahip kişilerle sizlere hizmet vermektedir. Elinizdeki metinlerin en doğru şekilde Türkçeye çevrilmesi veya Türkçeden Gürcüceye çevrilmesi, uzmanlarımız tarafından sadece birkaç saati almaktadır. 
Gürcüce Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Gürcüce Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Gürcüce Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com