Hırvatça Tercüme Bürosu

Hırvatistan Cumhuriyetinin resmi dili olarak kayıt altına alınmıştır. Avrupa Birliğinin de resmi dili sayılmaktadır. 5 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır. Bosna-Hersek Cumhuriyetinin belli bölgelerinde de Hırvatça konuşulmaktadır. Slav dil ailesine mensuptur. Ama bu dil ailesine mensup olan dillerden farklılaşmıştır. Bunun sebebi olarak Hırvatların kültürel yaşantısında Katolik anlayışının hakim olmasıdır. Diğer slav dilleri kullanan milletler, Ortodoks kültüre sahiptir. Bu farklılaşma, Hırvatça dilini kendisine has özellikleriyle ortaya çıkarmıştır. 30 harften oluşan alfabelerinde, değişik semboller yer edinmiştir. Hırvatça tercüme ihtiyacınızın doğru şekilde karşılanması için bu alfabe yapınsa hakim olunması gerekir.
Kaliteli ve en doğru şekilde Hırvatça tercüme işlerinizi, çeviri merkezi sitesinde yaptırabilirsiniz. Bunun sizinde kabul edeceğiniz iki sebebi vardır. Birinci sistemimizde müşteri memnuniyetinin odak hale getirilmesidir. Buda dile hakim kişilerin tercüman olarak sisteme kayıt edilmesini sağlamaktadır. İkinci olarak ise, doğru tercümenin yapılması adına tercümanların uzmanlık alanlarına göre iş tahsisinin yapılmasıdır. Böylece edebi konuda uzman olan kişi, hukuki metinlerin tercüme edilmesinde kullanılmamaktadır. Bu daha doğru bir tercümenin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti bu şekilde sağlanmaktadır.
Hırvatça tercüme işlerinizi çeviri merkezi sitesinde uzmanlık alanları belirlenmiş tercümanlarımıza emanet edebilirsiniz. Memnun kalacağınız tercüme metinleri size en kısa sürede teslim edilecektir. İdeal metinler, ideal zaman içerisinde çevrilir ve bu hizmet en uygun fiyatlarla sunulur. Türkiye’nin en çok tercih edilen çeviri platformunda şimdi işinizi başlatın!
Hırvatça Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Hırvatça Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Hırvatça Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com