Hırvatça Tercüme Bürosu

Hırvatistan Cumhuriyetinin resmi dili olarak kayıt altına alınmıştır. Avrupa Birliğinin de resmi dili sayılmaktadır. 5 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır. Bosna-Hersek Cumhuriyetinin belli bölgelerinde de Hırvatça konuşulmaktadır. Slav dil ailesine mensuptur. Ama bu dil ailesine mensup olan dillerden farklılaşmıştır. Bunun sebebi olarak Hırvatların kültürel yaşantısında Katolik anlayışının hakim olmasıdır. Diğer slav dilleri kullanan milletler, Ortodoks kültüre sahiptir. Bu farklılaşma, Hırvatça dilini kendisine has özellikleriyle ortaya çıkarmıştır. 30 harften oluşan alfabelerinde, değişik semboller yer edinmiştir. Hırvatça tercüme ihtiyacınızın doğru şekilde karşılanması için bu alfabe yapınsa hakim olunması gerekir.
Kaliteli ve en doğru şekilde Hırvatça tercüme işlerinizi, çeviri merkezi sitesinde yaptırabilirsiniz. Bunun sizinde kabul edeceğiniz iki sebebi vardır. Birinci sistemimizde müşteri memnuniyetinin odak hale getirilmesidir. Buda dile hakim kişilerin tercüman olarak sisteme kayıt edilmesini sağlamaktadır. İkinci olarak ise, doğru tercümenin yapılması adına tercümanların uzmanlık alanlarına göre iş tahsisinin yapılmasıdır. Böylece edebi konuda uzman olan kişi, hukuki metinlerin tercüme edilmesinde kullanılmamaktadır. Bu daha doğru bir tercümenin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti bu şekilde sağlanmaktadır.
Hırvatça tercüme işlerinizi çeviri merkezi sitesinde uzmanlık alanları belirlenmiş tercümanlarımıza emanet edebilirsiniz. Memnun kalacağınız tercüme metinleri size en kısa sürede teslim edilecektir. İdeal metinler, ideal zaman içerisinde çevrilir ve bu hizmet en uygun fiyatlarla sunulur. Türkiye’nin en çok tercih edilen çeviri platformunda şimdi işinizi başlatın!
Hırvatça Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Hırvatça Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Hırvatça Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100