Kritik Kural: Doğru Çevirmen Seçimi
Çeviri kalitesi sadece doğru çevirmen ile çalışıldığı zaman gerçekleşir. Çünkü her bir çeviri metni kendine özgü dil, terminoloji ve uzmanlık alanına sahiptir. ÇeviriMerkezi, bünyesinde bulunan profesyonel ve sertifikalı çevirmenleri kendi uzmanlık alanlarına göre sınıflandırarak çeviri projenize en uygun çevirmenin görev almasını sağlar. Bu sayede daha iyi bir çeviri kalitesine sahip olursunuz.

Geniş Dil Seçenekleri


Mesleki Deneyim


Sektörel Tecrübe


Yeminli Çevirmenler ile
Çalışma Ortamı

İletişime önem veriyoruz. Size özel müşteri hesabınızdan çevirmenlerimiz ile iletişim kurarak çeviri metniniz üzerinde kontrol sahibi olursunuz. 

Yüksek Kalite & Hızlı Teslimat

Çeviri projenizi teslim etmeden editör ve kalite kontrol araçları sayesinde yüksek kalite sunuyor ve hızlı teslimat yaparak iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. 

Memnuniyet
Garantisi

Proje teslim sonrası yaptığımız anketlerde yüksek puan verilmesi hizmet kalitemizin en önemli göstergesi. Doğru çevirmen ile çalışma , 7/24 destek , etkili iletişim ve kalite kontrol araçlarımız  müşteri memnuniyetimizin en önemli unsurları. Bu sebeple her bir müşterimize memnuniyet garantisi vererek hızlı ve profesyonel çeviri deneyimi sunmaktayız.
Dosya Gizlilik
Güvencesi
Noter Onaylı
Büyük Projeler
İçin Proje Yöneticisi
Kurumsal Üyelik
Avantajları

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100