HİZMET KALİTEMİZ

"Her gün ilk günkü önem"

DAHA İYİ BİR TERCÜME DENEYİMİ

Profesyonel Tercümanlar

Her bir tercümanımız insan kaynaklarımız tarafından incelenerek seçim yapılır ve kendi uzmanlık alanlarına göre sınıflandırılır. Çeviri metniniz kendi literatüründe ve uzmanlık alanında tercümanlar tarafından yapılarak en iyi kaliteyi hedefleriz.

Kalite Kontrol Araçları

Çeviri dosyanız elinize ulaşmadan önce kalite kontrol araçlarından geçerek teslim edilmektedir.

Ekstra Proofreading

Her zaman 2 göz 1 gözden iyidir. Çeviri dosyanız önem derecesi yüksek bir metin ise en iyi sonucu almak için proofreading (son okuma / düzeltme) hizmeti talep edebilirsiniz.

KALİTE PROSEDÜRÜMÜZ

ÇeviriMerkezi'nde çeviri dosyanız elinize ulaşıncaya kadar farklı aşamalardan geçmektedir.

 •  
  Çeviri Paneliniz
  Hesap yöneticiniz, sipariş verildikten sonra dosyanız elinize ulaşıncaya kadar olan tüm sürecin sorunsuz yürümesi adına size en iyi desteği sağlar. Çeviri paneliniz sayesinde dosyanızın hangi durumda olduğunu, revizyon taleplerinizi, çevirmeniniz ile direk iletişimde bulunarak anında destek alabilir ve güvenilir bir şekilde çeviri sürecini yönetebilirsiniz.
 •  
  Akıllı Eşleştirme Sistemi
  Akıllı eşleştirme sistemimiz sayesinde, dosya dili ve uzmanlık alanında en uygun çevirmene atanarak belirtilen teslim süresi içerisinde size teslim eder. Çeviri Merkezi'nde tüm süreçler optimize ve sistemli şekilde yürürken siz sorunsuz bir çeviri deneyimi elde edersiniz.
 •  
  3 Aşamalı Kalite Kontrol
  Çevirmenlerce tamamlanan her proje kalite kontrol araçları ile kontrol edilir, uzman editörlerce incelenir. Daha sonra proje yöneticileri tarafından onaylanarak müşterinin onayına sunulur.
 •  
  Nihai Müşteri Onayı
  Tüm kalite kontrol aşamalarının ardından proje nihai onay için müşteriye sunulur. Müşteriler dilerse projenin onaya sunulmasından sonra 72 saat içerisinde revize talep edebilir.

HIZLI TESLİMAT

Çeviri Merkezi olarak zamanın değerli olduğunun farkındayız. Akıllı Eşleştirme sistemimiz sayesinde çevirilerinizin %95’i ortalama 8 dakika içerisinde başlar ve 1 sayfa ortalama 2 saat içerisinde çevrilir. Çevirmen başına 15.000 karakter/gün çeviri hacmimiz ile geleneksel tercüme bürolarından daha hızlıdır.