Online Hukuki Çeviri

Diğer çeviri hizmetlerine göre en zor çeviri hizmetidir. Bunun sebebi, çevrilen metin içerisinde yer alan hukuki kavramların, çeviri yapılacak dile has olmasıdır. Hukuki çeviri hizmetinde dikkat edilmesi gereken konu, hukuksal kavramların o dilin hukuk literatüründe geçen kavrama doğru bir şekilde tercüme edilmesidir. Eğer yanlış bir tercüme söz konusu olursa, bu durum büyük sorunlara neden olabilir. Mahkeme kararlarının tercümesinden, noterler aracılığıyla yapılan iş sözleşmesi ve evliliklerine kadar birçok konuyu kapsayabilecek hukuki çeviri metinleri, kesinlikle uzman kişilere tevdi edilmelidir.
Uzmanına güvenin
Hukuki çevir hizmeti almak isteyen kişilerin güvenebileceği en iyi adreslerden birisi, çeviri merkezidir. Bunun sebebi iki şeye dikkat etmesinde saklıdır. İlki çeviri yapılacak metnin dilene en iyi derecede hakim kişileri bünyesinde barındırmış olmasıdır. Diğer ise, çevirisi yapılacak metnin hukuki mi, tıbbi veya edebi mi olduğuna dikkat ederek, en uygun uzmanı atamsıdır. Yazılımsal nitelik sayesinde, hukuki çeviri hizmeti talep edenlerin göndermiş olduğu metin diline hakim ve uzmanlığı hukuk olan kişilerin atanması sağlanmaktadır. Aynı şekilde tıbbi çevirilere tıp, edebi çevirilere ise edebiyat uzmanları atanmaktadır.
Böylece en doğru çevirinin ortaya çıkması sağlanmakta ve müşteri memnuniyeti söz konusu olmaktadır. Hukuki çeviri hizmetlerinizi güvenerek, en iyi fiyat garantisiyle alabileceğiniz adres, çeviri merkezidir. Birbirinden yetenekli uzmanlarımız, en kısa sürede gerekli olan çeviriyi yaparak, size teslim edeceklerdir. Şimdi ilk siparişinizi oluşturun ve farkı görün!
Hukuki Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Hukuki Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Hukuki Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com