Online Hukuki Çeviri

Diğer çeviri hizmetlerine göre en zor çeviri hizmetidir. Bunun sebebi, çevrilen metin içerisinde yer alan hukuki kavramların, çeviri yapılacak dile has olmasıdır. Hukuki çeviri hizmetinde dikkat edilmesi gereken konu, hukuksal kavramların o dilin hukuk literatüründe geçen kavrama doğru bir şekilde tercüme edilmesidir. Eğer yanlış bir tercüme söz konusu olursa, bu durum büyük sorunlara neden olabilir. Mahkeme kararlarının tercümesinden, noterler aracılığıyla yapılan iş sözleşmesi ve evliliklerine kadar birçok konuyu kapsayabilecek hukuki çeviri metinleri, kesinlikle uzman kişilere tevdi edilmelidir.
Uzmanına güvenin
Hukuki çevir hizmeti almak isteyen kişilerin güvenebileceği en iyi adreslerden birisi, çeviri merkezidir. Bunun sebebi iki şeye dikkat etmesinde saklıdır. İlki çeviri yapılacak metnin dilene en iyi derecede hakim kişileri bünyesinde barındırmış olmasıdır. Diğer ise, çevirisi yapılacak metnin hukuki mi, tıbbi veya edebi mi olduğuna dikkat ederek, en uygun uzmanı atamsıdır. Yazılımsal nitelik sayesinde, hukuki çeviri hizmeti talep edenlerin göndermiş olduğu metin diline hakim ve uzmanlığı hukuk olan kişilerin atanması sağlanmaktadır. Aynı şekilde tıbbi çevirilere tıp, edebi çevirilere ise edebiyat uzmanları atanmaktadır.
Böylece en doğru çevirinin ortaya çıkması sağlanmakta ve müşteri memnuniyeti söz konusu olmaktadır. Hukuki çeviri hizmetlerinizi güvenerek, en iyi fiyat garantisiyle alabileceğiniz adres, çeviri merkezidir. Birbirinden yetenekli uzmanlarımız, en kısa sürede gerekli olan çeviriyi yaparak, size teslim edeceklerdir. Şimdi ilk siparişinizi oluşturun ve farkı görün!
Hukuki Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Hukuki Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Hukuki Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100