İbranice Tercüme Bürosu

7 milyon kişi tarafından konuşan dil, İsrail Cumhuriyetinin resmi dilidir. Aynı zamanda İsrail dışında yaşayan birçok azınlık Yahudi grup tarafından da konuşulmaktadır. ABD, Avustralya, Fransa, Kanada, İngiltere, Almanya gibi ülkeler Yahudi dilinin konuşulduğu başlıca ülkeleri ifade etmektedir. Kendisine has bir yapısı vardır. İbranice alfabesi kullanılır. Soldan sağa değil, sağdan sola yazılır ve okunur. İbranice tercüme işlerinizin doğru şekilde yerine getirilmesi, bu dilin kurallarına doğru hakim olan kişiler tarafından yapılabilir. Kendisine özel yazım kuralları olan dilin tercüme edilmesi, dil kuralları açısından bilgili kişilerce gerçekleştirilebilir.
Çeviri merkezinde yer alan çeviri uzmanları, İbranice tercüme konusundaki yeteneklerini de göstermektedirler. Diplomatik, hukuki, akademik, siyasi veya tarihsel metinlerin doğru şekilde Türkçeye çevrilmesi için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Doğru bir çevirinin söz konusu olmaması, uzmanlık alanı belirlenmiş metnin yine aynı alanda uzmanlığı bulunan tercümana teslim edilmesiyle mümkün olabilir. Bu önemli hassas noktaya dikkat edilerek geliştirilen yazılım altyapısı, metninizin en doğru kişi tarafından tercüme edilmesini sağlar. Böylece tercüme hatalarından doğan sorunlar ortadan kaldırılmış olur.
Çeviri merkezi kolay kullanım altyapısına sahiptir. Bu sayede çok kısa süre içerisinde güvenli şekilde siparişinizi oluşturabilir, işinizin yapılmasını başlatabilirsiniz. İbranice tercüme hizmeti için oluşturacağınız sipariş, metinin konusunda uzman olan ve dil konusunda bilgili tercümana teslim edilir. En kısa zamanda çalışma tamamlanarak, size gönderilir. Böylece memnun kalacağınız bir süreç tamamlanmış olur. Kaliteli ve hızlı tercüme hizmetleri için bizi tercih etmeye devam ediniz.  
İbranice Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
İbranice Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

İbranice Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com