İngilizce Tercüme Bürosu

Dünya tarafından en çok konuşulan ve öğrenilen diller arasında yer almaktadır. İngiliz milletler topluluğunun ana dili olan İngilizce, uluslar arası ana dil olarak kabul görmüştür. Ayrıca birçok ülkede ikinci resmi dil olarak da kabul edilmektedir. Avustralya, İngiltere, İrlanda, Kanada, Yeni Zelanda’nın resmi, ABD’nin ise en çok konuşulan dilidir. İletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi gibi alanlarda kabul edilen ortak dildir. Bu nedenden dolayı İngilizce tercüme işleri en çok talep gören yabancı dil tercüme işidir.
İngilizceye hakim olan ve daha önce tercümanlık yapmış kişilerce İngilizce metinlerin çevrilmesi gerekir. Dile hakim olmayan ve temel düzeyde İngilizce bilen kişilerce sağlan hizmet, doğru bir çevirinin ortaya çıkmasına  engel olur. Edebiyat, ticaret, hukuk ve idare alanlarında İngilizce çevrilen yapılması, uzmanlık gerektirmektedir. Akademik çevirilerden, tıbbi çevirilere kadar uzmanlık gerektiren her alanda, en doğru tercüme hizmeti çeviri merkezi tarafından sağlanmaktadır. Birbirinden yetenekli çevirmenler, tercüme ettirtmek istediğiniz İngilizce metnin konusuna göre seçilmektedir. Edebi bir metnin İngiliz edebiyatına vakıf olan kişilerce çevrilmesi daha doğru sonuçları verecektir. Bunu sağlayan sistemle size hizmet sunan çeviri merkezi, hızlı ve kaliteli tercümenin tek adresidir.
1,8 milyardan fazla kişi tarafından konuşulan İngilizce, birçok açıdan gereklilik arz eden bir dildir. Özellikle ihracat yapan firmalar için ticari metinler ve sözleşmeler,  çok önemlidir. Bunların Türkçeye doğru tercüme edilmesi, ticari alandaki işlerin aksamaması ve problem çıkarmaması adına gereklidir. Bu nedenle İngilizce tercüme işinin ehil kişilerce gerçekleştirilmesi bir elzem niteliği taşımaktadır. 
İngilizce Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
İngilizce Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

İngilizce Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com