İspanyolca Tercüme Bürosu

Avrupa Hint dil ailesine mensup olan İspanyolca, dünyada en çok konuşulan üçüncü dil olarak kayıt altına alınmıştır. 500 milyondan fazla kişinin dünya üzerinde bu dili konuştuğu sanılmaktadır. İspanya’nın resmi dili olan İspanyolca, ayrıca Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Peru, Donomik, Uruguay, Venezuela, Panama ve daha birçok ülkenin de resmi dili olarak kayıt altına alınmıştır. ABD içerisinde en çok konuşulan İngilizceden sonra, İspanyolca ikinci en çok konuşulan dil olarak bilinmektedir.
Birçok ülkenin resmi dili, birçok ülke tarafından da ikinci dil olarak kabul edilen İspanyolca, en çok tercüme talebine maruz kalınan dillerden birisidir. Ülkemizin dünyaya açılmış olması ve ilişkilerin her geçen zaman birçok ülkeye yayılması, İspanyol dilinin hakim olduğu coğrafyalarda iletişim sorunlarını ortaya çıkarıyor. Ticari sözleşmeler, hukuki ve benzeri anlaşmalara kadar metinlerin Türkçeye tercüme edilmesi gereklilik halini alıyor. Alanında uzman ve İspanyolca tercüme noktasında yeterli kişilerin ihtiyaç halini alması, her geçen zaman biraz daha hissediliyor. Çeviri merkezi tarafından İspanyolca tercüme işleri deneyimli ve alanında uzman çevirmenler tarafından gerçekleştiriliyor.
Bu nedenle ticari metinlerden, edebi ve akademik metinlere kadar doğru ve yanlışsız bir çevirinin söz konusu olması adına çeviri merkezindeki uzmanlardan yararlanabilirsiniz. İspanyolca tercüme konusunda kendisini yetiştirmiş olan uzmanlar, edebi veya tıbbi metinlerinizin doğru ve sağlıklı şekilde çevrilmesini ve size teslim edilmesini hızlı bir şekilde sağlamaktadır. 
İspanyolca Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
İspanyolca Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

İspanyolca Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019
Selin /
İyi derecede İngilizce bilmeme rağmen her makalenin çevirisini burada yaptırıyorum. Akademik dil ve terminoloji her şeyi değiştiriyor çünkü. 07.01.2019
Umut /
Danışman hocam tavsiye etmişti iyi ki tercih etmişim. Çeviri kaliteleri çok iyi ama siz yine de metni 1 gün önceden göndermeye bakın ne olur ne olmaz. 06.01.2019
Hüseyin / Dağcı Tekstil Ltd.
Kısa yazışmaları geçen seneden beri buradan çevirtiyorum, artık bazen ne demek istediğimizi bile tahmin edip metni düzeltip öyle çevirdikleri oluyor, çok başarılı buluyorum. 03.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100