Kırgızca Tercüme Bürosu

Türk dil ailesine mensup olan bir dildir. Kırgızistan Cumhuriyetinin resmi dilidir. Dünya genelinde 5 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Kazakçaya benzemektedir. Ancak alfabesinde çok farklı stiller yer aldığından Kazakçadan ayrılan birçok kelimeye dilde rastlanmaktadır. Uzun süre İslam alfabesini kullanan Kırgızlar, Rusların baskısı nedeniyle Kiril alfabesini kullanmaya başlamıştır. Bugün ülkemizin Türki Cumhuriyetlere yapmış olduğu açılımlar ve bu ülkelerle gerçekleşen ticari, diplomasi anlaşmalar, birçok bakımdan Kırgızca tercüme ihtiyacının doğmasını ve canlanmasını sağlamıştır.
Kırgızca dilinin kendisine has bir yapısı olduğundan, doğru tercümenin söz konusu olması dile hakimiyetle ölçülebilir. Eğer tercüme yapacak kişi genel anlamda dile hakimse, çeviri metninde yanlışların olması söz konusu olacaktır. Kişinin dile hakimiyeti kadar, metni konusu hakkında da bilgi dağarcığının olması gerekir. Hukuki veya ticari kavramların her dilde zor olması ve ana dili konuşan kişi tarafından bile zor anlaşılması, yabancı dilden tercüme yapacak kişinin işini daha da zorlaştırmaktadır. Bu bakımdan hukuki veya ticari gibi metinlerde tercüme yapacak kişinin hukuk bilgisinin olması gerekir. Çeviri merkezi, bu hassas noktaya da nazarı dikkat çekerek, en iyi çevirilerin ortaya çıkması için çalışmaktadır.
Kırgızca tercüme işinizin en doğru şekilde yerine gelmesi, kısa sürede size ulaşması önemsediğiniz en önemli hususlardan ikisidir. Bizde müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet anlayışımız sayesinde, en doğru metinlerin ortaya çıkması için yazılımsal altyapımızı hazırladık. Aynı zamanda hızlı bir şekilde tercüme edilmiş metinlerin müşteriye ulaşmasını mümkün kıldık. En uygun fiyatlardan, en ideal tercüme metinlerine ulaşmak için şimdi siparişinizi oluşturmaya başlayın!
Kırgızca Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Kırgızca Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Kırgızca Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com