Korece Tercüme Bürosu

Kore yarım adasında konuşulan dil, aynı zamanda Çin Hal Cumhuriyetinin belli bölgelerinde de konuşulur. Aynı zamanda Kore’den ABD ve Avrupa’ya göç etmiş kişiler tarafından da konuşulmaktadır. Toplam 78 milyonu aşan bir konuşma kitlesine sahiptir. Çin alfabesi kullanılmaktadır. Ancak Çinceye göre daha kolay bir yapısı vardır. Koreliler konuşmayı ve öğrenmeyi kolaylaştırmak için konuşma diline uygun karakter ve yazı stili geliştirmişlerdir. Güney Kore Cumhuriyetinin ve Kuzey Kore’nin resmi dilidir. Güney Kore’nin dünyayla olan ticari ve siyasi faaliyetler, tercüme ihtiyacının doğmasında ki en büyük nedendir.
Korece tercüme çalışmalarının başarılı olması, dile hakimiyetin yanında çevrilecek metinin hangi uzmanlığı gerektirdiğinin bilinmesiyle mümkün olabilir. Ticari alanda kendisini kanıtlamış olan Güney Kore, iş adamlarını çeken bir ülkedir. Bu nedenle daha çok ticari ve hukuki formatta tercüme metinleri çevrilmek üzere sipariş verilmektedir. Doğru bir şekilde ticari metinlerin çevrilmesi adına, dile hakim olan ve hukuk literatürünü bilen kişiler tercih edilmektedir. Böylece metin içerisinde geçen hukuki kavramlar, daha doğru şekilde Türkçeye tercüme edilmekte ve sorun yaşanmaması sağlanmaktadır.
Aynı şekilde ticari ve hukuki metinlerin Türkçeden Kore diline çevrilmesinde de dikkatli olunmaktadır. Dilimizdeki hukuki kavramlara vakıf tercümanlar, Söz konusu kavramın Kore hukuk literatürüne uygun şekilde çevrilmesini sağlamaktadır. Böylece karşı tarafın metni daha iyi anlaması ve ortaklığın veya anlaşmanın hatasız olması sağlanmaktadır. Korece tercüme işlerinizi şimdi uzmanına bırakın ve en doğru çeviriye en kısa zamanda ulaşın!
Korece Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Korece Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Korece Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com