Kürtçe Tercüme Bürosu

Ülkemizin de Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde konuşulan Kürtçe, 8-10 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Suriye bölgesinin kuzeyi, Irak bölgesinin kuzeyi, İran ülkesinin batı bölgesinde Kürtçe konuşulmaktadır. Orta Doğu bölgesinde en çok konuşulan dördüncü dil olarak kayıtlara geçmektedir. Birçok lehçelere sahip olan Kürtçenin kurmanci lehçesi en çok konuşulan lehçelerinden birisidir. Kürtçe tercüme ihtiyaçlarınızın doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için yapmanız gereken şey, çeviri merkezi aracılığıyla birkaç adımda sipariş oluşturmaktır. Kiminin ana dili olan ve kiminin de Kürtçe dili konusunda uzman olduğu yetenekli kişiler, metinlerinizin en sade ve doğru şekilde tercüme edilmesini sağlayacaktır.
Irak Kürt Bölgesel Yönetimiyle gerçekleştireceğiniz yazışmalardan, iş anlaşmalarına kadar her türlü ticari metnin doğru bir şekilde tercüme edilmesi gerekir. Ticari metinlerde yanlış bir çeviri yapılması, anlaşmanın sağlığı açısından asla iyi olmayacaktır. Bu nedenle gerek ticari, gerekse hukuki anlamdaki metinlerinizin en iyi şekilde tercüme edilmesini sağlamalısınız. Çeviri merkezi hizmetinin size sunduğu faydalardan birisi de, her çevrilecek metnin türüne göre uzman belirlenmesidir. Böylece daha sağlıklı tercümelerin elde edilmesi sağlanmaktadır.
Kürtçe ticari metinlerin çevrilmesinde kullanılan tercümanla, edebi metinleri çevirmek için tercih edilen uzaman asla aynı değildir. Daha iyi verim alabilmek adına uzmanlık alanlarına göre çeviri metni tahsis edilmektedir. Kürtçe tercüme hizmetini satın alarak, en iyi tercümanlarımızdan faydalanın. Ek ücret ödemeden fiyatlandırmaya tabi tutulursunuz. Metnin karakter sayısı arttıkça, çeviri maliyeti artacaktır. En kısa zamanda tercümelerinizin elinize doğru şekilde ulaşması için şimdi sipariş verebilirsiniz. 
Kürtçe Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Kürtçe Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Kürtçe Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com