Online Makale Çeviri

Yabancı dille kaleme alınmış bilimsel, tıbbi veya sanatsal makalelerin doğru şekilde Türkçeye çevrilmesi liyakat isteyen bir durumdur. Alanında uzman tercümanların gerçekleştireceği çeviriler sayesinde, doğru bir Türkçe metne sahip olabilirsiniz. Bunun için doğru tercüman kim ve ona nasıl ulaşılır sorularının cevabını arıyor olabilirsiniz. Çeviri merkezi bu noktada tüm aklınıza takılan sorulara cevap vermektedir.
 En iyi tercümanlar…
Herhangi bir yabancı dille yazılmış metinlerin en doğru şekilde Türkçeye tercüme edilmesi gerekebilir. Ya da Türkçeden başka bir dile çevirmek isteyebilirsiniz. Bunun için tercüme edilecek dile hakim bir kişinin bulunması yeterli midir? Doğru çevirilerin elde edilmesinde tek kural bu değildir. Yani tercüme edilecek dile hakim olmak, doğru çeviriye ulaşmak gereken vasıflardan birine sahip olunduğunu gösterir. Diğer bir vasıfta, çevrilecek metnin ihtisas alanına uygun kişiye tahsis edilmiş olmasıdır. Tıbbi bir metnin yabancı dile doğru şekilde çevrilmesi iki şartla mümkündür. Birincisi çevrilecek dile olan hakimiyet, diğeri de o dilde ki tıp literatürüne olacak hakimiyet. Çeviri merkezi makale çeviri hizmetinde tam olarak bunu sağlayarak müşterilerine maksimum fayda sağlamaktadır.
Hızlı çözüm, düşük maliyet
Hiçbir ek ücret ödemeden hızlı bir şekilde makale çeviri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aracısız, zamansız ve kısa sürede istediğiniz makalenin istediğiniz dile çevrilmiş olmasının mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 1000 karakter üzerinden yapılan fiyatlandırmaya ek bir ücret asla talep edilmez. Çalışmalar, en uygun kişiye gönderilmesi ve en ideal zamanda tamamlanması asıl hedef ve gayedir. Kaliteli ve doğru çeviriler için şimdi siparişinizi oluşturun!
Makale Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Makale Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Makale Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com