Makedonca Tercüme Bürosu

Makedonya Cumhuriyetinin resmi dilidir. Ufak farklılıklar olsa da, Bulgarca ile benzerlik göstermektedir. Slav dil ailesindendir. 5 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır. Bulgar alfabesi dilde yer edinmiştir. Ülkemizin Makedonya ile olan münasebetleri, özellikle akademik alanda ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle Makedonca tercüme siparişlerinin büyük bir çoğunluğunu akademik yapıdaki makaleler oluşturmaktadır. Çeviri merkezinde akademik çeviriler, en doğru şekilde yerine getirildiğinde, sizde siparişinizi güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Sistemin kendisine has özelliği sayesinde, diğer çeviri büroları veya online hizmet sunan çeviri siteleri gibi yanlış çeviriye neden olacak sistem uygulanmamaktadır. Bilindiği üzere çeviri yapılan metinler, uzmanlık alanları fark etmeksizin söz konusu çeviri yapılacak dile hakim olan her kişiye verilir. Ancak bu durum doğruluk ölçüsünün düşmesine neden olur. Çeviri merkezi, yabancı dile hakimiyeti baz alırken, aynı zamanda akademik veya hukuki çeviriler de aynı zamanda uzmanlık ölçüsüne de dikkat etmektedir. Böylece daha doğru metinlerin ortaya çıkması sağlanmaktadır.
Makedonca tercüme hizmetinde ve diğer dillerden yapılan çevirilerde, bu özelliğe dikkat edilir. Sistem üzerinden sipariş verdiğinizde, metnin konusu ve uzmanlık alanına uygun tercüman atanır. İşiniz hızlı bir şekilde teslim edilir. Doğruluk oranı yüzde yüz olan metin, sizin de memnun kalmanızı sağlar. Akademik veya hukuki metin gibi uzmanlık gerektiren her siparişte bu sistem otomatik olarak devreye girmektedir. Siparişinizi şimdi oluşturun, uzmanından destek alın!
Makedonca Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Makedonca Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Makedonca Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Cüneyt /
5 yıldız, tam istediğim gibi olmuş, teşekkür ederim! 05.11.2018
Perihan /
Ben bu çeviri merkezini seviyorum, çok işime yarıyor. Sizi fakültede diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 05.11.2018
Gökhan /
Beğendim, teşekkürler. 03.11.2018
Mücahit /
Olması gerektiği gibi tertemiz çevirmiş arkadaş. Biraz gecikti ama bir saatten bir şey olmaz... 03.11.2018
Aşkın /
Proofreading hizmetinizi beğendim. Zamandan tasarruf etmemi sağladı. 02.11.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100