Nasıl Çalışır?

Nasıl çalışır?

Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu

Dokümanınızı sipariş sayfasına yükleyip işlemleri tamamlayın. Global çevirmen ağımız ve teknolojik alt yapımız sayesinde dokümanınıza en uygun aday çeviriye başlasın. Profesyonel kalite, uygun fiyata, hızlı teslimat ile ÇeviriMerkezi.com'da

Nasıl çalışır?

Dosyanızı Yükleyin

Çevrilmesini istediğiniz hedef dosyayı ekleyiniz. Benzersiz kelime sayma algoritmamız sayesinde yalnızca dosyanızda bulunan ve çevrilecek kelimeler üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Dil Seçimi Yapın

Yüklemiş olduğunuz dosya dilini ve tercüme ettirmek istediğiniz dili seçiniz. Çeviri Merkezi olarak şu anda 67 farklı dil çiftinde uzman çevirmenler ile hizmetinizdeyiz.

Çevirmen Uzmanlığı Seçin

Dosyanızın kaliteli ve terminolojisine uygun bir şekilde tercüme edilebilmesi için dosyanıza uygun uzmanlık alanlarından birini seçiniz.

Çeviri Süreci...

Sipariş Sayfasının sağ bölümünde görünen fiyat ve teslim süresini onaylayıp ödeme yapınız. Belirlenen teslim süresi içerisinde çeviri projeniz elinize ulaşsın.

Dosyanız Hazır!

Çevirmenlerce tamamlanan her proje kalite kontrol araçları ile kontrol edilir, uzman editörlerce incelenir. Daha sonra proje yöneticileri tarafından onaylanarak müşterinin onayına sunulur.

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100