Norveçce Tercüme Bürosu

İskandinav ülkelerinden biri olan Norveç Cumhuriyetinin resmi dilidir. Danca diline çok benzemektedir. Hatta Norveççe bilen veya Danca bilen bir kişi, rahat bir şekilde birbirlerini anlayabilir. Bunun sebebi dilin gramer yapılarının aynı olmasıdır. Sadece bazı kelimelerin anlamlarında farklılık vardır. Yazılma ve dil kuralları tamamen aynıdır. Yaklaşık olarak 5 milyon kişi tarafından Norveççe konuşulmaktadır. Ülkemizin İskandinav ülkeleriyle gerçekleştirdiği yeni anlaşmalar, ilişkilerin ilerlemesini sağlamıştır. Bu nedenle Norveççe tercüme işleri, son zamanlarda daha da talep edilir bir hal almıştır.
Özellikle edebi, akademik ve ticari metin tercümeleri talep edilmektedir. Bu tercümeler metinleri uzmanlık alanlarına göre sınıflandırılan tercümanlara teslim edilerek, en doğru metnin ortaya konulması sağlanmaktadır. Çeviri merkezi ilkeleri gereğince, ekstra ücret ödemede sipariş oluşturabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde tercüme edilen metin size teslim edilir. Yeminli tercümanlardan, uzmanlık alanlarıyla tıp ve hukuk metinlerini yanlışsız olarak çeviren tercümanlara kadar, kaliteli bir hizmet ağı size sunulmaktadır.
Norveççe tercüme hizmetinden yararlanmak için hemen birkaç adımda sipariş oluşturabilirsiniz. Böylece işinizi en iyi uzmana teslim eder, en kısa sürede elinize geçmesini sağlarsınız. Ek ücret talep edilmeden sadece karakter yoğunluğuna göre ödeme yaparsınız. Diğer platformlardan çok farklı olan sistemi ve kalitesiyle müşteri memnuniyetinin gerçekleşmesini sağlayan çeviri merkezi, en iyi online tercüme deneyimi yaşamanızı sağlayacak sitedir. Hemen sipariş verin ve kalitemizin farkını kendiniz tecrübe edin!
Norveçce Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Norveçce Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Norveçce Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Cüneyt /
5 yıldız, tam istediğim gibi olmuş, teşekkür ederim! 05.11.2018
Perihan /
Ben bu çeviri merkezini seviyorum, çok işime yarıyor. Sizi fakültede diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 05.11.2018
Gökhan /
Beğendim, teşekkürler. 03.11.2018
Mücahit /
Olması gerektiği gibi tertemiz çevirmiş arkadaş. Biraz gecikti ama bir saatten bir şey olmaz... 03.11.2018
Aşkın /
Proofreading hizmetinizi beğendim. Zamandan tasarruf etmemi sağladı. 02.11.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100