Özbekçe Tercüme Bürosu

Çağatay dil ailesine mensup olan dil, Özbekistan Cumhuriyetinin resmi dilidir. 24 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. En çok konuşulduğu ülkeler Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Tacikistan, Afganistan, Türkmenistan’dır. Orta Asya’da en çok konuşulan dillerden birisidir. Orta Çağda, Orta Asya’nın kültür ve edebiyat dili olmuştur. 1904 senesine kadar İslam alfabesi kullanılmıştır. Daha sonra Kiril alfabesine geçilmiştir. Özbekistan bugün, Latin alfabesini resmi olarak kabul etmektedir. Türkiye ve Özbekistan arasında olan iyi ilişkiler, Özbekçe tercüme işlerinin de talep görmesini sağlamıştır.
Özbekçe tercüme hizmetlerinin alınmasında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar var. Bunlardan en önemlisi, Özbekçe tercüme edilecek metnin ihtisas alanında tecrübeli biri tarafından çeviri işinin gerçekleşmesidir. En doğru metin söz konusu olması adına sadece Özbekçe bilmek yetmemektedir. Aynı zamanda, metnin türünün de dikkate alınması ve tercümanın o alanda deneyimli veya bilgili olup olmadığı araştırılmalıdır. Çeviri merkezi, doğruluğun yüzde yüz sağlanması için bu önemli kurala dikkat ederek çevirilerin hazırlanmasını sağlamaktadır. Böylece müşterilerine en doğru metinleri sunmaktadır.
Akademik, ticari, tıbbi veya hukuki metinlerin çevrilmesinde tercümeyi yapacak kişinin uzmanlık bilgisine ve liyakatine dikkat edilir. En net metinlerin ortaya konulmasını sağlayarak, müşterileri memnun etmek ve en iyi tercüme merkezi olmaya devam etmek istiyoruz. Özbekçe tercüme hizmetini emin ellerden almak için hemen birkaç saniyede sipariş verebilirsiniz. Ek ücret ödemeden ve beklemeden siparişinizi gönderin. En kısa sürede Özbekçeden tercüme edilmiş metninize sahip olun. 
Özbekçe Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Özbekçe Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Özbekçe Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019
Selin /
İyi derecede İngilizce bilmeme rağmen her makalenin çevirisini burada yaptırıyorum. Akademik dil ve terminoloji her şeyi değiştiriyor çünkü. 07.01.2019
Umut /
Danışman hocam tavsiye etmişti iyi ki tercih etmişim. Çeviri kaliteleri çok iyi ama siz yine de metni 1 gün önceden göndermeye bakın ne olur ne olmaz. 06.01.2019
Hüseyin / Dağcı Tekstil Ltd.
Kısa yazışmaları geçen seneden beri buradan çevirtiyorum, artık bazen ne demek istediğimizi bile tahmin edip metni düzeltip öyle çevirdikleri oluyor, çok başarılı buluyorum. 03.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100