Online Patent Çeviri

Ülkemizde en çok talep edilen ancak en az bulunan tercüme hizmetlerinden birisi olarak karşımıza çıkan patent çeviri hizmeti, önemli bir durumu ifade etmektedir. Firmanın veya kişinin üretmiş olduğu mal veya hizmetle ilgili haklarının korunmasını ifade eden metinleri ortaya çıkarılmasını kapsamaktadır. Söz konusu metinlerin tercüme edilmesinde yapılacak yanlışlıklar, hukuki açıdan karşı tarafı zor duruma sokabilir. Bu nedenle, patent literatürüne vakıf kişiler tarafından tercüme işlerinin gerçekleştirilmesi önemli bir durumdur.
Çeviri merkezi, patent çeviri hizmetlerinin en doğru ve nitelikli şekilde yerine getirilmesini sağlayacak yapıya sahiptir. Oluşturacağınız siparişle beraber, metnin konusu ve uzmanlık alanına göre tercüman atanır. Burada dikkat edilen husus iki şeydir. Birincisi metnin diline hakim olan kişinin atanması, diğeri de metnin uzmanlık alanıyla ilgili kişinin atanmasıdır. Metnin çevrilmesinde gerekli olan bu iki hayati vasfı taşımayan tercüman, metnin çevirisi için asla atanmaz. Sistem tarafından metnin en doğru şekilde çevrilmesi doğru tercümanın atanmasıyla garanti altına alınır.
Patent çeviri işlerinizin en doğru şekilde yerine getirilmesinde sahip olunan şu hassasiyet, hukuksal açıdan haklarınızı başka dillerde duyurmanıza yardımcı olacaktır. En uygun fiyatlardan patent çeviri hizmetini almanız da, ayrı bir memnuniyet verici tarafı ifade etmektedir. Sistemimizde, ek ücret politikası yoktur. Sadece karakter maliyetleri ödeyeceğiniz fiyat olarak size yansıtılmaktadır. Kaliteli ve doğruluğu yüzde yüz olan metinlere kavuşmak adına şimdi sipariş verebilirsiniz. 
Patent Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Patent Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Patent Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Cüneyt /
5 yıldız, tam istediğim gibi olmuş, teşekkür ederim! 05.11.2018
Perihan /
Ben bu çeviri merkezini seviyorum, çok işime yarıyor. Sizi fakültede diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 05.11.2018
Gökhan /
Beğendim, teşekkürler. 03.11.2018
Mücahit /
Olması gerektiği gibi tertemiz çevirmiş arkadaş. Biraz gecikti ama bir saatten bir şey olmaz... 03.11.2018
Aşkın /
Proofreading hizmetinizi beğendim. Zamandan tasarruf etmemi sağladı. 02.11.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100