Portekizce Tercüme Bürosu

Portekiz Cumhuriyetinin ana dilidir. Dünyada yaklaşık olarak 200 milyon kişi Portekizce konuşmaktadır. Dünyanın en yaygın altıncı dili olarak kayıtlara geçmiştir. Güney Amerika bölgesinde ve Latin Amerika bölgesinde çoklukla konuşulmaktadır. İspanyolcaya benzeyen bir yapıya sahiptir. Ancak İspanyolca dilinden daha kolay olmasıyla ayrılır. Avrupa ülkesi olması ve ülkemizin Portekiz ile olan ilişkileri, dünyada en çok konuşulan diller olması gibi sebepler, Portekizce tercüme işlerinin  talebini iyice arttırmaktadır.
Özellikle geniş bir insan coğrafyası tarafından benimsenmiş dil, iş adamlarının Portekizce konuşulan yerlerle birçok kez karşılaşmasına sebep olmaktadır. İş anlaşmalarından, iş sözleşme ve mevzuatına kadar Portekizce olan metinlerin tercüme edilmesi, kaliteli bir hizmet sonucunda gerçekleşebilir. Bu bakımdan çeviri merkezi, bünyesinde bulundurduğu birden fazla Portekizce tercüme ekibini hizmetinize sunmaktadır. Alanında uzman çevirmenler, ticari metinlerinizden, akademik ve tıbbi metinlerinize kadar birçok alanda çeviriyi doğru şekilde yapmaktadırlar.
Ek maliyet ödemden, beklemeden ve doğruluğundan emin olduğunuz bir hizmetini hemen satın alın. Alanında uzman Portekizce tercüme ekibi, tıbbi veya sanatsal metinlerinizi en kısa sürede size sunacaktır. Akıcı, okunabilir, kaliteli ve doğru tercüme işlerinin yapılması, ehil olan ve kendisini yetiştirmiş kişilerce gerçekleşebilir. Bu nedenle Portekizce olan metinlerinizi herhangi birine teslim etmemeniz gerekir. Uzmanlıklarına güvenilen ve birçok kişiye bu güne kadar kaliteli hizmet sunmuş olan tercümanlarımız, sizin de Portekizce metinlerinizi ideal süre içerisinde tercüme ederek size sunacaktır. 
Portekizce Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Portekizce Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Portekizce Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Cüneyt /
5 yıldız, tam istediğim gibi olmuş, teşekkür ederim! 05.11.2018
Perihan /
Ben bu çeviri merkezini seviyorum, çok işime yarıyor. Sizi fakültede diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 05.11.2018
Gökhan /
Beğendim, teşekkürler. 03.11.2018
Mücahit /
Olması gerektiği gibi tertemiz çevirmiş arkadaş. Biraz gecikti ama bir saatten bir şey olmaz... 03.11.2018
Aşkın /
Proofreading hizmetinizi beğendim. Zamandan tasarruf etmemi sağladı. 02.11.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100