Rusça Tercüme Bürosu

Avrasya bölgesinde çok yaygın olarak konuşulan dil, doğu slav dil ailesine mensuptur. Yaklaşık olarak 160 milyondan fazla kişi, Rusça konuşur. Bu itibarla, dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında yedinci sırayı Rusça almaktadır. Önemli bir siyasi ve diplomasi dili olması nedeniyle, birleşmiş milletler tarafından resmi dil olarak kabul edilir. Rusya’nın resmi dilidir. Aynı zamanda Beyaz Rusya, Ukrayna, Moldova gibi ülkelerde de Rusça konuşulan bölgeler vardır. Ülkemizle Rusya arasındaki ilişkilerin son zamanlarda daha da artması, diplomasi yönünden birçok tercüme işlerinin artmasına neden olmuştur. Rusça tercüme işlerinin kısa zamanda ve kaliteli olarak yapılmasını sağlamak adına çeviri merkezi sitesini güvenle kullanabilirsiniz.
Rusça dilinde Kiril alfabesi kullanıldığından, metinlerdeki yazıyı çözmek ve okumak Rusça bilgisinin iyi olmasını gerekli kılar. Özellikle diplomasi metinleri, ticari anlaşma veya hukuk metinlerinin okunması ve anlaşılması daha da zor olabilir. Bu zorluğun üstesinden gelebilmek adına, uzman Rusça tercüme işi yapa kişilerden yardım alınması elzemdir. Bu bakımdan çeviri merkezi, sorunlarınızı çözmek için kurulmuş en iyi çeviri sitesidir. Sadece birkaç adımda oluşturacağınız siparişte, en uygun fiyatlardan elinizdeki metnin en hızlı şekilde tercüme edilmesini sağlayabilirsiniz.
Yazılımsal özellik sayesinde, metnin konusuna uygun uzmanlar çeviri için atanmaktadır. Böylece Rusça edebi bir metnin, teknik bilgisi yüksek, ama edebi bilgisi düşük kişilerce çevrilmeye çalışılması ortadan kalkmaktadır. Bu durum, çevirilerin kalitesini ve size sağlayacağı faydayı maksimum seviyeye ulaştırmaktadır. Rusça tercüme işinizi güvenle ve en doğru şekilde yaptırmak için şimdi sipariş verin ve kaliteyi yakalayın!
Rusça Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Rusça Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Rusça Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100