Sırpça Tercüme Bürosu

Sırbistan Cumhuriyetinin resmi dili olarak kayıtlara geçmektedir. Dünya üzerinde 10 milyona yakın kişinin Sırpça konuştuğu tahmin edilmektedir. Aynı zamanda Slav dil ailesindendir. Hırvatçaya da benzemektedir. Ama Kiril ve Latin alfabesinin ortak kullanılması, onu geleneksel slav dil özelliklerinden ayırmaktadır. Yazıldığı gibi okunan özelliğiyle Türkçe dil özelliğini de içerisinde barındırır. Bosna-Hersek, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Karadağ gibi ülkelerde de kullanılmaktadır. Kendine ait farklılaşan özellikleri nedeniyle, Sırpça tercüme hizmetini alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.
Bu noktalardan önemli birisi, dile hakimiyeti iyi olan birinden bu hizmeti talep etmenizdir. Aynı zamanda çevrilecek metinin uzmanlık alanı da, tercüme işleminin sağlığını ilgilendiren bir konudur. Birçok çeviri bürosunda veya online tercüme hizmeti sunan sitelerde, uzmanlık konusu dikkate alınmadan tercüme işlemleri yerine getirilmeye çalışılır. Bu durum metinlerde ki anlam bozukluğunu arttırmaktadır. Çeviri merkezi, farklı olarak e doğru metinlerin ortaya çıkarılması için uzmanlık alanını da baz almıştır. Metinlerin uzmanlık alanı, tercümanınkiyle uyumlu olmalıdır. Böylece en doğru metinler müşteriye sunulabilir. Bu anlayış sayesinde müşteri takdirini arttıran çeviri merkezi, sizin de Sırpça tercüme işlerinizi en kaliteli şekilde yerine getirecektir.
Sırpça tercüme işinizi hemen başlatmak için kısa sürecek sipariş sistemimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. İşiniz en uygun tercümana yazılımsal olarak sunulur. Kısa süre sonra da işiniz elinize geçer. İyi bir online tercümanlık hizmeti yaşamanız için çeviri merkezi sizi uygun fiyatlar sunuyor. Ekstra ücret ödemede sipariş verebilir, online çeviri hizmeti almanın deneyimini yaşarsınız. Çeviri merkezi kalitesiyle bunu yaşamanız, paranızın karşılığını almanız anlamına gelmektedir.  
Sırpça Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Sırpça Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Sırpça Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100