Sırpça Tercüme Bürosu

Sırbistan Cumhuriyetinin resmi dili olarak kayıtlara geçmektedir. Dünya üzerinde 10 milyona yakın kişinin Sırpça konuştuğu tahmin edilmektedir. Aynı zamanda Slav dil ailesindendir. Hırvatçaya da benzemektedir. Ama Kiril ve Latin alfabesinin ortak kullanılması, onu geleneksel slav dil özelliklerinden ayırmaktadır. Yazıldığı gibi okunan özelliğiyle Türkçe dil özelliğini de içerisinde barındırır. Bosna-Hersek, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Karadağ gibi ülkelerde de kullanılmaktadır. Kendine ait farklılaşan özellikleri nedeniyle, Sırpça tercüme hizmetini alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.
Bu noktalardan önemli birisi, dile hakimiyeti iyi olan birinden bu hizmeti talep etmenizdir. Aynı zamanda çevrilecek metinin uzmanlık alanı da, tercüme işleminin sağlığını ilgilendiren bir konudur. Birçok çeviri bürosunda veya online tercüme hizmeti sunan sitelerde, uzmanlık konusu dikkate alınmadan tercüme işlemleri yerine getirilmeye çalışılır. Bu durum metinlerde ki anlam bozukluğunu arttırmaktadır. Çeviri merkezi, farklı olarak e doğru metinlerin ortaya çıkarılması için uzmanlık alanını da baz almıştır. Metinlerin uzmanlık alanı, tercümanınkiyle uyumlu olmalıdır. Böylece en doğru metinler müşteriye sunulabilir. Bu anlayış sayesinde müşteri takdirini arttıran çeviri merkezi, sizin de Sırpça tercüme işlerinizi en kaliteli şekilde yerine getirecektir.
Sırpça tercüme işinizi hemen başlatmak için kısa sürecek sipariş sistemimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. İşiniz en uygun tercümana yazılımsal olarak sunulur. Kısa süre sonra da işiniz elinize geçer. İyi bir online tercümanlık hizmeti yaşamanız için çeviri merkezi sizi uygun fiyatlar sunuyor. Ekstra ücret ödemede sipariş verebilir, online çeviri hizmeti almanın deneyimini yaşarsınız. Çeviri merkezi kalitesiyle bunu yaşamanız, paranızın karşılığını almanız anlamına gelmektedir.  
Sırpça Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Sırpça Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Sırpça Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com