Online Teknik Çeviri

Teknik çeviri, sabır ve samimiyet gösterilmesi gereken bir çeviri hizmetidir. Metinlerin uzmanlık istemesi ve çeviri metnindeki konuya hakim olunması gerekmektedir. Bu anlamda tercümanın uzmanlık alanı önemli bir mesele olmaktadır. Uzmanlık alanı olmayan ama metnin yazıldığı dile hakim olan kişilerce yapılacak çevirilerde de hatalar söz konusu olabilir. Çünkü teknik kavramlar, herkesçe bilinmesi zordur. Çeviri merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi garanti etmiştir. Bu bakımdan verilecek çeviri hizmetinde dile hakimiyet ve uzmanlık alanlarına dikkat etmektedir.
Konuya göre uzman
Göndereceğiniz teknik makalelerin alanına uygun uzman seçilerek, çevirilerinizin en doğru şekilde yapılması sağlanır. Birbirinden yetenekli ve deneyimli tercümanlar, uzmanlıklarını da konuşturmak suretiyle en ideal metinlerin ortaya çıkmasını sağlarlar. Teknik çeviri becerisi ve yeteneği gelişmiş kişilere işlerinizi teslim etmek istiyorsanız, hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Metnin en kısa süre içerisinde teslim edileceğinden endişe duymayınız. Hız, doğruluk ve güvenin kalite politikası olarak benimsendiği hizmetimizde, doğru çeviri kadar hızlı çevirinin de müşterilerimiz açısından ne kadar önemli olduğunun farkındayız.
Teknik çeviri hizmetine ek bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 1000 karakter üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Diğer platformlarda söz konusu olan sonradan maliyet çıkarma gibi durumlar asla söz konusu olmamaktadır. Başta ödeyeceğiniz fiyat haricinde, herhangi bir fiyat ödemekle yükümlü tutulmazsınız. Çeviriniz hazır olduğunda size teslim edilir ve kontrol gerçekleştirirsiniz. Kaliteli ve doğru bir çeviriye sahip olmanın mutluluğunu o an yaşayabilirsiniz. 
Teknik Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Teknik Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Teknik Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Murat /
Bence müşteri temsilcisi sayınızı kesinlikle artırmalısınız. 26.02.2019
neslihan /
Çeviri hızı iyiydi söylenen zamana yetişmedi ama işimi gördü çeviri kalitesini değerlendirebilecek durumda olmadığım için değerlendiremiyorum. 20.02.2019
Osman /
Çok sayfalı bir iş olduğundan kontroller uzun sürdü, fakat Tuğçe Hanım'a ve Çeviri Merkezi'ne emekleri ve yardımları için teşekkür ederim. 08.01.2019
Hatice /
Gayet iyi ve tam zamanında. Teşekkür ediyorum. 08.01.2019
Ferit /
Metni gönderirken bir yarım saat/bir saat gecikme payı hesaba katın son yazıda gecikme yaşadık ama genel olarak sosyoloji çevirileri çok iyi. 07.01.2019

Sorunuz mu var? 7/24info@cevirimerkezi.com