Online Ticari Çeviri

İş adamları, şirketler ve KOBİ niteliğindeki firmalar, daha geniş coğrafyalara ulaşarak daha fazla kar elde etme girişiminde bulunabilirler. Bu durumda ortaya çıkan metin problemi, tercüme maliyetlerinin doğmasına neden olur. Hem uygun fiyattan tercüme işlerinin yapılması, hem de bu tercüme işlerinin kaliteli bir şekilde yerine getirmesi iş dünyası açısından önem arz etmektedir. Bu konuda yaşanılan kötü tecrübeler ve deneyimler, firmaların daha temkinli davranmasına neden olmaktadır. En iyi çözümün adresi çeviri merkezi, kaliteli tercüme işlerini uygun fiyattan sağlayarak, firmaların daha yönetilebilir tercüme maliyetlerinin olmasını sağlamaktadır.
Faydalı olmaya çalışıyoruz…
Yapılacak olan tercüme hangi dilde olursa olsun, kaliteli ve yanlışsız şekilde gerçekleştirilir. Bunun sihirli nedeni, metnin konusuna ve uzmanlık alanına uygun tercümanın atanmasıdır. Tercüman çevireceği metnin konusuna ve terminolojisine uygun kişidir. Bu nedenle yüzde yüz doğru çeviriler firmalara sunulur ve teslim edilir. Bu şekilde yanlış çevirilerden doğan sorunlar ortadan kaldırılır. Ticari metin tercümesinde kaliteden asla taviz vermek istemeyen kişiler, hemen çeviri merkezi sitesinden sipariş oluşturabilirler.
En kolay sipariş işlemi…
Kolay kullanılan arayüzü sayesinde sadece birkaç adımda sipariş oluşturur, işinizin yapılmasını sağlarsınız. Finans sözleşmelerinden, yabancı bankalardan talep edilecek kredi isteklerine kadar her türlü ticari metin çevirisi, ekonomi literatürüne hakim kişilerce çevrilir. Hızlı ve yüzde yüz doğru olan metinler size sunulur. Müşteri memnuniyetine önem veren çeviri merkezinden şimdi siparişiniz oluşturun!
Ticari Çevirmenler
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Ticari Çeviri Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Ticari Çeviri Fiyat ve
Teslim Süresini Hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
E-posta Gönderin info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Cüneyt /
5 yıldız, tam istediğim gibi olmuş, teşekkür ederim! 05.11.2018
Perihan /
Ben bu çeviri merkezini seviyorum, çok işime yarıyor. Sizi fakültede diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 05.11.2018
Gökhan /
Beğendim, teşekkürler. 03.11.2018
Mücahit /
Olması gerektiği gibi tertemiz çevirmiş arkadaş. Biraz gecikti ama bir saatten bir şey olmaz... 03.11.2018
Aşkın /
Proofreading hizmetinizi beğendim. Zamandan tasarruf etmemi sağladı. 02.11.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100