Türkmence Tercüme Bürosu

Türk dil ailesine mensup bir dildir. Dünya üzerinde 10 milyona yakın konuşanı vardır. Türkmenistan Cumhuriyetinin resmi dilidir. Afganistan ve İran Cumhuriyetinin belli bölgelerinde de Türkmence konuşulmaktadır. İslam alfabesini kullanan Türkmenler, daha sonra baskılar neticesinde Kiril alfabesine geçmek durumunda kalmıştır. Türkmencenin Kiril alfabesiyle yazılması, metinlerin anlaşılmamasına sebep olmaktadır. Tercüme gerektiren durumlarda, alfabeye ve dile vakıf kişilerden yardım talep edilmesi gerekmektedir. Türkmence tercüme işlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz uzamanlar, çeviri merkezinde sizleri beklemektedir.
Ülkemizin Orta Asya’da yaşayan soydaşlarımıza sahip çıkmaya başlaması ve onlarla olan ilişkilerin geliştirilmesi, Türkmence çeviri ihtiyacını da arttırmıştır. Gerek akademik, gerek diplomasi ve ticari metinleri Türkmenceden Türkçeye veya Türkçeden Türkmenceye çevrilmesi ihtiyaç olarak son zamanlarda daha çok karşımıza çıkmaktadır. Türkmence tercüme işlerinizi kaliteli ve uzmanlık alanlarına göre Türkçeye tercüme ettireceğiniz çeviri merkezi, en kaliteli ve doğru tercümeyi garanti etmektedir.
Dile hakimiyetlerinin yanında, uzmanlık bilgilerine bakılarak siparişler kategorize edilmektedir. Böylece daha doğru metinler müşterilerimize sunulmaktadır. En uygun fiyat politikası sayesinde, en kaliteli tercüme hizmeti vermeye başlayan çeviri merkezi, Türkiye’nin en çok tercih edilen online çeviri platformu olma yolunda ilerlemektedir. Kolay kullanılabilir arayüz sistemi ve hızlı teslimat özelliği sayesinde, müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Çevirilerinizin doğru, hızlı ve kaliteli bir formatta hazırlanmasını istiyorsanız, hemen en uygun fiyat avantajlarına sahip sitemizden ilk siparişinizi oluşturun ve farkı görün!
Türkmence Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Türkmence Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Türkmence Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Cüneyt /
5 yıldız, tam istediğim gibi olmuş, teşekkür ederim! 05.11.2018
Perihan /
Ben bu çeviri merkezini seviyorum, çok işime yarıyor. Sizi fakültede diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 05.11.2018
Gökhan /
Beğendim, teşekkürler. 03.11.2018
Mücahit /
Olması gerektiği gibi tertemiz çevirmiş arkadaş. Biraz gecikti ama bir saatten bir şey olmaz... 03.11.2018
Aşkın /
Proofreading hizmetinizi beğendim. Zamandan tasarruf etmemi sağladı. 02.11.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100