Ukraynaca Tercüme Bürosu

Ukrayna Cumhuriyetinin resmi dilidir. 36 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Doğu slav dil ailesine mensuptur. Rusça ve Slovakçaya çok benzer ve ortak kelimeler bolca bulunur. Birçok kez yasaklanmasına rağmen, hayatta kalabilmiştir. Derin bir halk edebiyatı mazisinin olması, dilin ayakta kalmasına ve yaşamasına sebep olmuştur. Bugün Macaristan, Sırbistan gibi ülkelerin belli bölgelerinde de konuşulmaktadır. Rusça gibi, Kiril alfabesi kullanılmaktadır. Ukraynaca çeviri ihtiyaçlarınızı karşılayacak kişinin, Kiril alfabesinin yapısını ve dilin kurallarını iyi bilmesi gerekir. Özellikle halk edebiyatı konusunda yapılacak çeviriler için doğru kişileri seçmeniz gerekir.
Ukraynaca tercüme işlerinin tevdi edildiği birçok uzmana sahip olan çeviri merkezi, iki noktaya dikkat ederek çeviri hizmeti sunmaktadır. Bunlardan birincisi ve önemli olanı dile hakimiyettir. Diğeri ise, çeviri yapacak kişinin uzmanlık bilgisidir. Böylece dil hakimiyet ve uzmanlık bilgisi yoğrularak daha doğru çeviri hizmetinin gerçekleşmesi sağlanır. Halk edebiyatı güçlü olan ve birçok kez halk edebiyatı çevirilerinin yapılması için sipariş verilen sistemimizde, dile hakim ve uzmanlığı Ukrayna halk edebiyatı olan kişiler yazılımsal özellik sayesinde çeviri hizmeti gerçekleştirmek için atanmaktadır.
Elinizde bulunan metinlerin edebi, hukuki, siyasi veya sanatsal olması halinde, yine en doğru uzman atanarak en iyi tercüme işlemi yapılır. Böylece tercümenin yanlış yapılmasından doğacak pürüzler ortadan kaldırılır. Müşteri memnuniyeti ve güveni kazanılır. Sadece birkaç işlemde hazırlayacağınız siparişi oluşturarak, sistemin kalitesini ve hızını ölçmeniz mümkündür. Kaliteli Ukraynaca tercüme hizmetini elde edebilmek için sizi bekliyoruz. 
Ukraynaca Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Ukraynaca Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Ukraynaca Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Olga /
Bence Çeviri Merkezi, birçok tercümanlık bürosuna göre daha düzgün çalışmaktadır 28.03.2018
Hasan /
İletişiminiz ve anlayışınız çok iyi. Sizi diğer akademisyen arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. 27.03.2018
Gamze /
Gayet iyi 27.03.2018
Başak /
Titiz çalışmalarınız için teşekkürler 26.03.2018
Burak /
Tez çevirim için sizinle irtibat kurmuştum ve bekledigimden kisa sürede problem eksiklik olmaksizin işimiz görüldü. Teşekkürler çeviri merkezi ! 25.03.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100