Yunanca Tercüme Bürosu

Yunanistan Cumhuriyetinin resmi dilidir. Aynı zamanda Kıbrıs Rum Yönetimi tarafından da resmi dil olarak kabul edilmektedir. Dünya üzerinde 13 milyon kişinin ana dili yunancadır. Ülkemizde de Rum azınlıkların kullandıkları dil yunancadır. ABD, Almanya ve Avustralya’nın bazı bölgelerinde de konuşulmaktadır. Kendisine has özellikleri sayesinde, diğer dillerden ayrılmıştır. Tarihin belli bir zamanında bilim dili olarak da kabul edilmiştir. Yunan alfabesi kullanılmaktadır. Yunanca tercüme işlerinin kaliteli olması, bu alfabenin yapısının çözülmesiyle mümkündür.
Alanında uzman ve deneyimli tercümanlar sayesinde, yunanca olan metinlerinizin doğru şekilde tercüme edilmesi sağlanmaktadır. Alfabe yapısı oldukça karmaşık olan Yunanca, teknik metinler veya daha derin metinlerde kullanılması halinde daha da zorlaşmaktadır. Bu durumda doğru bir çeviri, dile hakimiyet ve metnin yazıldığı konuda uzmanlık bilgisi gerektirmektedir. Bu nitelikleri taşıyan bir çeviri uzmanına sahip olabilmek için en iyi ve kısa yol, çeviri merkezi sitesini kullanmanızdır. Uzmanlık alanları ve dil hakimiyetleri yeterli olan kişilerin metinlerinizi Türkçeye veya Türkçeden yabancı dile çevirdiği platform, yunanca konusunda yetenekli ve uzman kişileri de barındırmaktadır.
Yunanca tercüme işlerinizin görülmesi için gerekli olan siparişi oluşturduğunuzda sistem otomatik olarak, çeviri metninin konusuyla ilgili uzmanı atar. Bu uzman dile olan hakimiyeti güçlü, aynı zamanda da metnin konusu hakkında bilgili işi olacaktır. Çeviriyi en kısa zamanda yaparak, size teslim edecektir. Böylece en doğru tercüme işlemi yapılmış olacaktır. Memnun kalacağınız tercüme işlemlerini en uygun fiyattan şimdi yaptır!
Yunanca Yeminli Tercümanlar
Çevirmenlerimiz profesyonel , yeminli , sertifikalı ve kendine özgü uzmanlık alanları mevcut tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Çeviri projeniz analiz edilerek sadece o alanda uzman ve deneyimli kişiler ile çalışırsınız. 
Yunanca Tercüme Ücreti
Çevirmenlerimiz ile aracısız çalışma ortamı sayesinde profesyonel çevirmenlere uygun çeviri maliyetleri ile sahip olursunuz. Çeviri projenizde maliyetinizi etkileyecek hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece çevrilecek metin üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Türkiye’nin en hızlı profesyonel çeviri servisiyiz. Pek çok dilde ortalama 100 kelimelik bir çeviriyi 25 dk’da teslim ederek iş planınıza sadık kalmayı hedefliyoruz. Dosyanızı sipariş sayfasına yükleyerek teslim süresini öğrenebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Proje teslim öncesi editör ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Doğru çevirmen seçimi ve etkili 7/24 destek memnuniyetimizin temel unsurlarıdır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yüksek memnuniyet puanı memnuniyet garantimizin en önemli göstergesidir.

Yunanca Tercüme fiyat ve
teslim süresini hesapla

Dosya seçin
Seçili dosya yok XBizi Arayın 0850 885 0 100
Mail Atın info@cevirimerkezi.com

Müşteri Değerlendirmeleri

Cüneyt /
5 yıldız, tam istediğim gibi olmuş, teşekkür ederim! 05.11.2018
Perihan /
Ben bu çeviri merkezini seviyorum, çok işime yarıyor. Sizi fakültede diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 05.11.2018
Gökhan /
Beğendim, teşekkürler. 03.11.2018
Mücahit /
Olması gerektiği gibi tertemiz çevirmiş arkadaş. Biraz gecikti ama bir saatten bir şey olmaz... 03.11.2018
Aşkın /
Proofreading hizmetinizi beğendim. Zamandan tasarruf etmemi sağladı. 02.11.2018

Sorunuz mu var? 7/24

E-posta

info@cevirimerkezi.com


Bizi Arayın

0850 885 0 100